2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Jacków
Dodane 17 kwietnia 2024

Serwisant urzadzeń grzewczych

Lokalizacja

Jacków

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Zielona Energia Termika Sp. z o.o. z Kraśnika to prężnie rozwijająca się firma w branży OZE. Kładziemy nacisk na ciągły rozwój oraz przyjazną atmosferą. Celem naszej działalności jest zadowolenie Klienta, do czego dążymy poprzez indywidualne podejście do każdego z nich. Stawiamy na współpracę wyłącznie z najlepszymi specjalistami zarowno w doborze jak i montażu instalacji grzewczych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: serwisant urządzeń grzewczych.

Wymagania:

·        doświadczenie w branży grzewczej,

·        wiedza z zakresu działania systemów grzewczych,

·        znajomość automatyki ww. instalacji będzie dodatkowym atutem,

·        certyfikat F-GAZ oraz SEP E1,

·        zaangażowanie, samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

·        prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

·        wykonywanie przeglądów instalacji grzewczych (tj.pompy ciepła, kotły gazowe, kotły na pellet)

·        diagnozowanie zgłaszanych przez klienta awarii oraz ich naprawa,

·        dokumentowanie wykonanych prac oraz rozliczanie się z wykorzystanych materiałów.

Co oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        elastyczne warunki współpracy,

·        wsparcie ze strony działu technicznego i administracji,

·        profesjonalne wdrożenie na każdym etapie,

·        szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Jacków,

Lubelskie

Lubelskie, Jacków
ID: 905955238