2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Sierosław
Dodane 19 kwietnia 2024

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, ciepłowniczych

Lokalizacja

Sierosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Praca w charakterze serwisu mobilnego urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, ciepłowniczych.

Główne zadania pracownika:

• Naprawa, konserwacja i serwisowanie w/w urządzeń i instalacji

• Wykonywanie prac montażowych w/w urządzeń i instalacji

Niezbędne kwalifikacje:

• Wymagane doświadczenie w branży

• Znajomość budowy, działania oraz serwisowania urządzeń z w/w branż.

• Prawo jazdy kat. B

Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

Poszukujemy pracowników również z województwa lubuskiego. Zapraszamy do kontaktu z nami. Czekamy z zainteresowaniem na dokumenty aplikacyjne 79*****05

Lokalizacja

Sierosław,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sierosław
ID: 225678205