2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Werbkowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Serwisant urządzeń sortujacych

Lokalizacja

Werbkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis stanowiska: W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za: - serwis, uruchomienia i naprawy sortowników optycznych - sporządzanie dokumentacji z wykonywanych prac - nadzór nad montażem urządzeń peryferyjnych (przenośniki, przesiewacze itp) Wymagania: - Wykształcenie techniczne: kierunek elektroniczny, elektryczny, mechatroniczny - Mile widziane doświadczenie z urządzeniami przemysłowymi - Łatwość przyswajania wiedzy technicznej - Posiadanie prawa jazdy kategorii B - Dyspozycyjność - Samodzielność i profesjonalizm w działaniu - Język angielski na poziome A2 / B1 Oferujemy: - Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań - Zatrudnienie na pełen etat - Samochód służbowy - Podróże służbowe po krajach Europy - Atrakcyjne zarobki

Lokalizacja

Werbkowice,

Lubelskie

Lubelskie, Werbkowice
ID: 906598695