2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Katowice
  6. Montaż i serwis - Bogucice
Dodane 24 kwietnia 2024

Serwisant Wanien ogrodowych Spa

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Euro Spas Sp. z o.o. jest jednym z wiodących dystrybutorów wanien wieloosobowych z hydromasażem typu SPA oraz saun w Polsce, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży SPA & Wellness.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy osób na stanowisko:

Serwisant Wanien ogrodowych Spa | Rejon: Katowice i okolice

Zakres obowiązków:

·         naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wanien spa

·         przeglądy i konserwacja urządzeń

·         diagnozowanie usterek

·         montaż wanien u klienta i szkolenie z obsługi

·         wypełnianie niezbędnej dokumentacji związanej z serwisem

Nasze oczekiwania:

·         mile widziane doświadczenie w naprawach i serwisowaniu wanien lub podobnych urządzeń

·         prawo jazdy kat. B

·         znajomość obsługi komputera

·         zaangażowania, systematyczności i motywacji do pacy

·         bardzo dobrej organizacji pracy własnej

·         samodzielnego działania w celu rozwiązywania pojawiających się problemów

Oferujemy:

·         udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

·         brak korporacyjnych zasad i zwyczajów

·         przyjazną atmosferę pracy

·         możliwość wdrażania własnych pomysłów

·         codzienne wsparcie w realizacji powierzonych zadań

·         możliwość rozwoju zawodowego odpowiadającego posiadanym predyspozycjom

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV wraz z załączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 900993018