2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Izabela Jurek
Dodane 30 kwietnia 2024

Serwisant wózków widłowych

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Nasz klient zajmujący się dystrybucją oraz serwisem maszyn budowlanych poszukuje aktualnie osób do pracy stałej na stanowisku:

Serwisanta

Miejsce pracy: Łódź

 Obowiązki:

  • Naprawa i konserwacja wózków widłowych oraz ładowarek teleskopowych (MANITOU)

  • Praca z dokumentacją techniczną

  • Praca mobilna na wyznaczonym terenie od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

Wymagania pracodawcy:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika

  • Uprawnienia UDT do konwersacji Urządzeń Transportu Bliskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane uprawnienia SEP

Pracodawca oferuje:

  • Stałe zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy na podstawie umowy o pracę od samego początku

  • Wynagrodzenie miesięczne 6500zł brutto

  • Pierwsza podwyżka po okresie próbnym! (po 3 miesiącach)

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kurta lunchowa Edenred, szkolenia

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Prześlij swoje CV przez przycisk APLIKUJ

Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów: 66*******37

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 913934624