2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Okunica
Dodane 22 kwietnia 2024

serwisantka odzieży roboczej - brygadzistka

Lokalizacja

Okunica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SUPON S.A. do Serwisu Odzieży Roboczej zatrudni osobę na stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętność organizacji i planowania pracy,

  • znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office,

  • doświadczenie zawodowe w pralnictwie będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • nadzór nad procesem serwisu odzieży roboczej,

  • budowa i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,

  • nadzorowanie i kontrola potencjalnych uwag / reklamacji / zgłaszanych przez klienta,

    Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • szkolenia i wspomaganie rozwoju zawodowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych i ubezpieczenie grupowe,

  • niezbędne narzędzia pracy / samochód, telefon itp./

Lokalizacja

Okunica,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Okunica
ID: 802482935