2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ełk
SERWISTAL
Dodane 03 maja 2024

SERWISTAL Centrum Obróbki Metali - Operator profilarki

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy największym, niezależnym serwisem stalowym w Polsce, liderem wśród firm rodzinnych w województwie warmińsko-mazurskim. W związku z dynamicznym rozwojem nowego CENTRUM OBRÓBKI METALI w nowym obiekcie na ul. Przemysłowej 10, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Operator profilarki - praca dla kobiet i mężczyzn

miejsce pracy: Ełk, CENTRUM OBRÓBKI METALI, ul. Przemysłowa 10

Zakres obowiązków:

  • obsługa profilarki,

  • dbanie o wydajną prace maszyny,

  • przestrzeganie i kontrola wewnętrznych standardów jakościowych i wydajnościowych,

  • realizacja planów produkcyjnych,

  • kontrola jakościowa wykonanej pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

  • sprawność manualna,

  • doświadczenie w pracy – dla osób mniej doświadczonych możliwość przyuczenia,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • lekką, zmechanizowaną pracę fizyczną,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, dbającej o swoich pracowników,

  • gwarancja stałego zatrudnienia oraz miłej atmosfery pracy,

  • możliwość udziału w wewnętrznych programach: finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników,

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość zakupu karnetu na siłownię ze zniżką.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 857554870