2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Katowice
  6. Montaż i serwis - Bogucice
KZN Bieżanów
Dodane 07 maja 2024

Sewisant/Mechanik Taboru Kolejowego - KZN Switcher - delegacje PL

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy wyspecjalizowanym podmiotem Grupy Kapitałowej KZN Bieżanów. Nasza spółka – KZN Switcher – zajmuje się rozwojem innowacyjnego projektu SWITCHER - specjalistycznych wagonów do transportu i rozładunku rozjazdów kolejowych. Jego skuteczna komercjalizacja i realne perspektywy rozwoju na rynkach światowych, stanowią biznesowy cel działalności firmy. Zajmujemy się produkcją, wynajmem oraz serwisem wagonów.

W związku z powiększaniem Działu Serwisu, zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Serwisant/Mechanik Taboru Kolejowego

Twoje zadania:

  • diagnozowanie i usuwanie usterek z zakresu mechaniki

  • podnoszenie bezpieczeństwa i efektywności pracy maszyn

  • konserwacja maszyn i urządzeń kolejowych modernizacja parku maszynowego, wagonów

  • rozwój projektu SWITCHER

  • praca wyjazdowa od poniedziałku do piątku na terenie Polski

Kogo szukamy:

  • osób z doświadczeniem w zakresie mechaniki pojazdów i maszyn

  • lub absolwentów szkół mechanicznych

  • miłośników i pasjonatów pojazdów kolejowych

  • osób, które są gotowe współdzielić i rozwijać naszą pasję do taboru kolejowego

  • kogoś, kto ceni sobie pracę w zespole i angażuje się w powierzone mu zadania

  • „złotej rączki”, którą pasjonuje analiza przyczynowo – skutkowa powstałych usterek

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z tradycjami

  • rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • prywatną opiekę medyczną

  • zaangażowanie w zapewnienie naszym zespołom dużego komfortu pracy (busy służbowe, bilety na przejazdy do miejsca rozpoczęcia pracy oraz powrotne, hotele ze śniadaniem, możliwość wynajęcia mieszkania pracowniczego itp.)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 912152159