2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Niechorze
Dodane 09 kwietnia 2024

Sezonowa praca - obsługa dmuchanego placu zabaw

Lokalizacja

Niechorze

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Niechorze - Pobierowo - Międzywodzie - Rowy

Poszukujemy tegorocznych maturzystów/studentów, energicznych, komunikatywnych i optymistycznych do obsługi dmuchanych placów zabaw (zamki, tory przeszkód). Gotowych podjąć pracę od 1 czerwca 2024.

Lubisz kontakt z dziećmi?

Chcesz zarobić, a przy okazji cieszyć się urokami polskiego wybrzeża?

Jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna od 1 czerwca 2024?

Jesteś tegorocznym maturzystą/studentem?

Masz pozytywne nastawienie i wysoką kulturę osobistą?

Zadzwoń 60*******38 (Mariusz)

Twoje zadania:

* prowadzisz bezpośrednią obsługę klientów,

* nadzorujesz sprzęt i przyległy teren,

* utrzymujesz bieżący porządek,

* rozdajesz ulotki reklamowe,

* udzielasz doraźnej pomocy dzieciom, które korzystają z placu zabaw.

Wymagany status ucznia/studenta oraz dyspozycyjność w godzinach od 9.00 – 21.00 od poniedziałku do niedzieli.

Zapewniamy aktywną pomoc w znalezieniu zakwaterowanie.

Wynagrodzenie wg stawki godzinowej 27,70 zł/h + premię zależną od obrotów.

Praca wg uzgodnionego grafiku.

Lokalizacja

Niechorze,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Niechorze
ID: 910504514