2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Limanowa
Dodane 30 kwietnia 2024

SHELL – Stacja Paliw w Limanowej zatrudni pracownika

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Limanowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SHELL – STACJA PALIW W LIMANOWEJ ZATRUDNI PRACOWNIKA

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami i obsługa na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami firmy

  • Tworzenie przyjaznej atmosfery i budowanie przyjaznego wizerunku stacji

  • Oferowanie paliw premium, płynów eksploatacyjnych do samochodów oraz polecanie produktów dostępnych na stacji – program lojalnościowy, oferta food, aktywna sprzedaż, pozyskiwanie klientów firmowych (flota)

  • Zarządzanie gospodarką magazynową i dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

  • Zorientowanie na wyniki sprzedażowe i ich realizacja

  • Prace porządkowe i techniczne

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista

  • Gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność)

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • Systematyczność w pracy, planowaniu zadań i kontroli powierzonych zadań sprzedażowych

  • Motywacja, entuzjazm i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie dodatkowe zależne od osiąganych wyników

  • Premie i nagrody z tytułu konkursów organizowanych przez partnerów

  • Prowizje zależne od wolumenu pozyskanych klientów flotowych

  • Wdrożenie do pracy i wsparcie poprzez szkolenia, możliwość rozwoju

Mile widziani studenci lub uczniowie w systemie zaocznym – Umowa Zlecenie

C.V. ze zdjęciem proszę przesłać wyłącznie w formacie PDF. Mile widziany list motywacyjny. Dokumenty rekrutacyjne można dostarczyć osobiście do siedziby firmy: Stacja Paliw Shell, 34-600 Limanowa, ul. Jana Pawła II 17B

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Limanowa,

Małopolskie

Małopolskie, Limanowa
ID: 912126293