2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Siedlce
Dodane 16 kwietnia 2024

Siedlce- praca dla mężczyzn w godz. 05:00-09:00

Wynagrodzenie

29 - 37,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Pracownik pomocniczy

Miejsce pracy: Siedlce

Numer ref: SORT/SDC

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

- stawka dzienna 29,00zł/h brutto, stawka nocna 37,70 zł/h brutto.

- odzież roboczą.

Czas pracy:

- 5 dni w tygodniu,

- praca w godzinach: 05:00-09:00.

Obowiązki:

- sortowanie przesyłek,

- rozładunek i załadunek transportu,

- rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.

Wymagania:

-motywacja do pracy,

-dyspozycyjność,

-chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny:

73*******88

53*******35.

Dziękujemy za przesłana aplikację.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 850499207