2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Pruszków
Dodane 08 kwietnia 2024

Skanowanie/rejestracja dokumentów Archiwum Brwinów

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma DataBank Sp. z o.o. poszukuję pracownika na stanowisko Pracownik biurowy-skanowanie/rejestracja dokumentów

Lokalizacja: Moszna Parcela 29 Brwinów

Zadania:

- rejestrowanie dokumentów w systemie komputerowym

- sortowanie zarejestrowanych dokumentów

- przygotowywanie dokumentów do rejestracji

- skanowanie zarejestrowanych dokumentów

- kontrola jakości wprowadzanych danych

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole

- pogodne usposobienie

- dobra znajomość obsługi podstawowych aplikacji komputerowych (pakiet Office)

- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze

- dokładność i rzetelność w realizacji wyznaczonych zadań

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych

-Przyjazną atmosferę

- Interesującą pracę w nowoczesnej firmie o wysokim standardzie usług

-Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17:00

-Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

-Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 537495967