2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Darłowo
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Darłówko
Dodane 18 kwietnia 2024

Sklep Intermarche zatrudni - Kasjer-Sprzedawca / Sprzedawca wędlin

Lokalizacja

Darłowo, Darłówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Sklep Intermarche poszukuje pracownika na stanowisko:

  • Kasjer-Sprzedawca.

  • Sprzedawca wędlin

Główne zadania :

·         dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

·         obsługa Klienta według standardów sieci,

·         utrzymanie porządku w miejscu pracy,

·         wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję,

·         przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

·         dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta,

·         dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży,

·         wykładanie towaru na półki sklepowe,

·         dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży

  • dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

  • przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

  • zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

Oferujemy:

·         szkolenie z zakresu zasad i standardów obowiązujących w firmie,

·         stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie,

·         atrakcyjne wynagrodzenie + premię uznaniową ,

·         przeszkolenie i wdrożenie wg potrzeb stanowiska,

·         terminowe wynagrodzenie.

Oczekujemy:

·         dyspozycyjności do podjęcia pracy zmianowej, również w soboty i niedziele,

·         umiejętności pracy w zespole i dostosowania się do obowiązujących zasad,

·         książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość jej wyrobienia),

·         zaangażowania w powierzone zadania,

·         doświadczenie mile widziane,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         znajomości podstawowych zasad obsługi klienta,

·         sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków,

·         doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

CV prosimy składać w sklepie lub wysyłać na adres mailowy.

Zainteresowanych podjęciem pracy w supermarkecie Intermarche, prosimy o przesłanie CV lub DOSTARCZYĆ OSOBIŚCIE do biura w Intermarche, ul. Lutosławskiego 3, 76-150 Darłowo - po otrzymaniu CV skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami i umówimy się na spotkanie celem omówienia szczegółów.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Darłowo, Darłówko
ID: 912631783