2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Grzędy
Dodane 08 kwietnia 2024

Sklep internetowy Allegro, Shoper - obsługa

Wynagrodzenie

5 000 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grzędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista E-commerce, Obsługa sklepu internetowego

Jesteśmy firmą handlową z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. W związku z ciągle rozwijającą się działalnością poszukujemy kolejnego członka naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sklepu internetowego

  • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień oraz zapytań produktowych (kontakt mailowy i telefoniczny)

  • bieżąca analiza stanów magazynowych

  • wprowadzanie nowych produktów na stronę sklepu

  • realizacja zamówień internetowych i telefonicznych, fakturowanie, wystawianie paragonów sprzedaży i innych dokumentów handlowych

  • obsługa zwrotów i reklamacji

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - w zależności od doświadczenia

  • stabilność zatrudnienia

  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, oprogramowanie, telefon służbowy

  • miłą atmosferę w pracy

  • stałe godziny pracy (8.00-16.00)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi Baselinker, Shoper, Allegro będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność łączenia myślenia kreatywnego z analitycznym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF wraz ze zdjęciem w wiadomości na portalu OLX , lub kontakt telefoniczny 60*******74

Lokalizacja

Grzędy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grzędy
ID: 895006143