2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Tychy
Dodane 17 kwietnia 2024

Sklep Internetowy | Obsługa Klienta | Pakowanie Paczek | STUDENTKA

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy osoby ze statusem studenta do pomocy przy obsłudze sklepu internetowego

  • lokalizacja magazynu Lędziny ul.Hołdunowska

Czas Pracy:

Przeważnie zaczynamy pracę w godzinach popołudniowych, ale mamy sporo pracy więc napisz jakie godziny i dni tygodnia są dla ciebie odpowiednie

Praca ma charakter dodatkowy, czasem może będziemy mieli w danym dniu 8h pracy a w kolejnym kilka h, a jeszcze w innym dniu możemy nie mieć.

Zadania

  • pakowanie przesyłek(mało gabarytowych)

  • obsługa klienta(telefoniczna)

  • zamawianie towaru na hurtowni

  • obsługa allegro

  • obsługa sklepu internetowego

Jakie umiejętności, cechy, są potrzebne:

  • szybkość działania (jest sporo paczek do spakowania)

  • Wysokie umiejętności interpersonalne (nie raz trzeba zadzwonić i uzgodnić szczegóły z klientem, przeprosić klienta za błąd.

Zarobki

  • w zależności od szybkości działania oraz umiejętności w kontakcie z klientem stawka od 30-40zł

Napisz nam coś o sobie, zachęć do wybrania właśnie ciebie na to stanowisko

Życzymy Powodzenia :)

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 793953675