2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Golęcino
Dodane 27 kwietnia 2024

Sklep Żabka, kasjer - sprzedawca, Szczecin Północ

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Golęcino

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukam pracownika energicznego, uczciwego, samodzielnego do pracy w sklepie Żabka na całość lub część etatu. Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Mile widziane doświadczenie w handlu, ale jeśli nie wszystkiego Cię nauczymy. Praca zmianowa.

Obowiązki:

  • obsługa klientów zgodnie ze standardem sieci oraz obowiązującymi przepisami,

  • dbanie o czystość sklepu i ekspozycji,

  • dbanie o kompletność materiałów marketingowych,

  • towarowanie sklepu (dostaw nie nosisz),

  • przygotowywanie posiłków,

  • aktualizowanie swojej wiedzy na temat towarów i usług,

Oferuję:

  • stawka 28 zł za godzinę brutto ("na rękę" w zależności od statusu podatkowego)

  • premię zależną od wyników weryfikacji sklepu,

  • umowa zlecenie,

  • elastyczny grafik miesięczny,

  • stabilną, długotrwałą współpracę,

  • etap wdrożeniowy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Golęcino
ID: 914811755