2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Piekary Śląskie
Dodane 26 kwietnia 2024

Ślusarz - Chorzów (k/m)

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Ślusarz (k/m)

Miejsce pracy: Chorzów

Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie typowych prac ślusarskich polegających na obróbce stali, z wykorzystaniem powszechnie stosowanych narzędzi.

  • Obsługa podstawowych elektronarzędzi (szlifierka kątowa, wiertarka),

  • Przygotowywanie detali na podstawie rysunku technicznego,

  • Praca w systemie jednozmianowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • Zdolności manualne, kultura techniczna,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • Szkolenia branżowe,

  • Dostęp do nowoczesnych maszyn, narzędzi i części,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,

  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Premie świąteczne i urodzinowe,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 756159111