2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rawicz
  6. Pozostałe oferty pracy - Sarnowa
Pieprzyk
Dodane 23 kwietnia 2024

Ślusarz dBP Products Sp. z o.o.

Lokalizacja

Rawicz, Sarnowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska

Firma dBP Products Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu specjalizuje się w

produkcji kabin, kontenerów, zabudów, zbiorników, konstrukcji stalowych,

urządzeń i części maszyn, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach

przemysłu: kolejowym, spożywczym, energetycznym, górniczym,

chemicznym, samochodowym, itp. Zwalczamy także zagrożenie hałasem w

środowisku i na stanowisku pracy - projektujemy i wykonujemy

zabezpieczenia dźwiękochłonne. Działamy w zakresie ochrony środowiska

przed hałasem oraz kształtowania właściwego klimatu akustycznego w

otoczeniu człowieka.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: ślusarz

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie materiałów do późniejszej obróbki
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Dokonywanie pomiarów wykonanych detali zgodne z planami kontrolnymi
  • Rejestracja czasu pracy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności ślusarskie
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i awansu, na który masz realny wpływ
  • Możliwość przyuczenia do stanowiska

Myślałeś już nad zmianą pracy?

Zastanawiałeś się ile zarabia się na twoim stanowisku w innej firmie?

Chcesz spróbować czegoś nowego?

Sprawdź Nas, nic nie tracisz, zadzwoń, wyślij e-maila, umów się na rozmowę!

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych 2016/679 (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam (-em) poinformowana (-ny) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rawicz, Sarnowa
ID: 737733267