2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bodzanów
Dodane 11 kwietnia 2024

Ślusarz do stali nierdzewnej, Pracownik prac Warsztatowo - Montażowych

Lokalizacja

Bodzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fomann Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, będący autoryzowanym dealerem zagranicznych producentów maszyn do przetwarzania żywności poszukuje kandydatów na stanowisko.

Ślusarz - Mechanik, Pracownik prac Warsztatowo - Montażowych

miejsce pracy Bodzanów koło Wieliczki

Główne zadania:

  • Cięcie elementów nierdzewnych na pile taśmowej

  • szlifowanie, satynowanie elementów nierdzewnych

  • pomoc spawaczowi

  • czyszczenie maszyn

  • Montaż elementów nierdzewnych na maszynach

  • Montaż wyrobów z stali nierdzewnej po spawaniu i czyszczeniu

  • Drobne prace mechaniczne związane z wymianą filtrów olejów w maszynach

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (w zależności od predyspozycji, poziomu umiejętności, efektywności, ).

  • praca na terenie zakładu

  • pracę w młodym oraz ambitnym zespole

  • możliwość rozwoju

Praca w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku

Praca na pół etatu lub na cały etat

Umowa o pracę lub umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: office(małpa)fomann.com

Lokalizacja

Bodzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Bodzanów
ID: 911178273