2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Kędzierzyn-Koźle
  6. Budowa / remonty - Blachownia
DB Cargo Polska S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Ślusarz - praca na jedną zmianę

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

 DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Kędzierzynie Koźlu w obszarze Utrzymania Taboru Kolejowego:

Oferujemy:

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy

  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie

  • Pakiet sportowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci

  • Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta

  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

 Opis stanowiska:

  • Prace monterskie

  • Prace szlifierskie

  • Cięcie stali

  • Naprawa układów hamulcowych wagonów towarowych

 Profil kandydata:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Uprawnienia rewidenta taboru - mile widziane

  • Wykształcenie zawodowe

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia
ID: 868625180