2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 11 kwietnia 2024

Ślusarz konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do pracy kandydatów na

stanowisko Ślusarz.

Jeśli masz doświadczenie ślusarskie w obszarze konstrukcji stalowych i jesteś gotów

rozwinąć swoją karierę, to ta oferta jest dla Ciebie!

Nasza firma zapewnia atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów, nagrody jubileuszowe,

dostęp do karty Multisport oraz szkolenie przygotowujące do pracy.

Dla naszych pracowników istnieje również możliwość zdobywania dodatkowych

uprawnień zawodowych.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi palnika tlenowo acetylenowego (mile widziane)

  • Uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu 0 (mile widziane)

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac ślusarskich

  • Praca z elektronarzędziami

  • Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku

  • Pakiet dodatkowych benefitów

  • Nagrody jubileuszowe

  • Dostęp do karty Multisport

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień zawodowych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś gotów do pracy w dynamicznym środowisku, masz doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi, to czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i rozwijania swojej kariery zawodowej w branży konstrukcji stalowych!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 685588427