2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Zawodzie
Biuro ON Lemon
Dodane 02 maja 2024

ślusarz- lakiernik ON Lemon

Lokalizacja

Katowice, Zawodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Poszukujemy

Ślusarza- lakiernika do różnego rodzaju elementów metalowo/drewnianych używanych jako sprzęt wystawienniczy

zakres obowiązków

  • przygotowanie powierzchni metalowych/drewnianych min. do lakierowania

  • usuwanie wad materiału za pomocą szlifierki, papieru ściernego

  • oczyszczanie elementów z drobnych zanieczyszczeń

  • lakierowanie elementów typu beczki, profile

  • weryfikowanie gotowych wyrobów

czego oczekujemy

  • doświadczenie przy podobnych pracach

  • umiejętność obsługi szlifierki oraz podstawowych technik szlifowania i przygotowania powierzchni pod malowanie

  • dokładności przy wykonywaniu swoich obowiązków

  • dbanie o stan techniczny sprzętu oraz powierzonego mienia

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • prace w młodej , dynamicznej marce

praca w dni robocze

Śląskie

Śląskie, Katowice, Zawodzie
ID: 914472252