2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Żory
Dodane 25 kwietnia 2024

Ślusarz - mechanik

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. – spółka specjalizuje się, od 1997 r., w obróbce skrawaniem odlewów aluminiowych, żeliwnych, odkuwek dla takich marek jak: Porsche, Audi, Mercedes, BMW, VW, Jaguar, Land Rover. Produkujemy silniki elektryczne, elementy zawieszeń, elementy silników,  elementy napędów. Wykonujemy także montaż komponentów. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie oraz dajemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarz - mechanik.

Zakres zadań:

  • Wykonywanie napraw parku maszynowego oraz prac ślusarskich i montażowych zgodnie z obowiązującą dokumentacją oraz na potrzeby organizacji,

  • Bieżące usuwanie awarii maszyn,

  • Diagnoza i analiza problemów na liniach produkcyjnych,

  • Realizacja planu przeglądów maszyn,

  • Regeneracja i naprawy maszyn CNC,

  • Regeneracja elementów zamiennych i części stałych maszyn.

 Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego,

  • Praktyczna znajomość pneumatyki, hydrauliki i mechaniki maszyn,

  • Obsługa maszyn ślusarskich,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów hydraulicznych i pneumatycznych,

  • Dyspozycyjność w pracy w systemie III zmianowym, umiejętność pracy pod presją czasu.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Pracę na 3 zmiany,

  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Świadczenia z ZFŚS (m.in.: wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne, karty i paczki mikołajkowe dla dzieci Pracowników), owocowe środy,

  • Premię uznaniową i absencyjną, nagrody jubileuszowe, możliwość udziału  w wewnętrznych konkursach oraz spotkaniach integracyjnych,

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego.

 Dołącz do Zespołu GPPL już dziś!

Przed przesłaniem do nas aplikacji należy zapoznać się z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie www.gppl.eu i obowiązującymi zasadami przetwarzania danych osobowych, a następnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Prosimy dodać w dokumentach aplikacyjnych klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla celów realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz posiadam prawo wglądu do treści swoich danych, możliwość ich edycji oraz usunięcia.”

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 902938758