2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wędkowy
Dodane 12 kwietnia 2024

Ślusarz - Mechanik

Lokalizacja

Wędkowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DOVISTA Polska Sp. z o.o. i spółki Grupy VELUX są największym producentem i eksporterem okien w Polsce, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,9 mld zł rocznie. Zatrudniają prawie 1800 osób, w tym 1200 osób w fabrykach firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o.

DOVISTA Polska Sp. z o.o. posiada 8 fabryk położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowych, koło Tczewa), tworząc  razem „Wioskę Okienną”, gdzie produkowane są wysokiej jakości okna i drzwi marek Rationel i VELFAC. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy, jakości i ochrony środowiska.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Wykonywanie prac ślusarskich, tokarskich, spawalniczych i montażowych

  • Konstruowanie i naprawy szerokorozumianego wyposażenia produkcyjnego

  • Przygotowywanie potencjalnych części zamiennych

  • Malowanie wykonanych elementów

  • Obsługa podstawowych urządzeń warsztatowych m.in. tokarki, frezarki, wiertarki kolumnowej, spawarki

  • Prowadzenie magazynku narzędzi i materiałów oraz kontrola jego stanu.

  • Estymacja kosztów, zamawianie materiałów

PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane wykształcenie zawodowe o specjalizacji: Tokarz, frezer, mechanik lub ślusarz)

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • Podstawowa wiedza i doświadczenie z zakresu materiałoznawstwa i konstrukcji mechanicznych

  • Podstawowa umiejętność obsługi m.in. tokarki, frezarki, wiertarki kolumnowej, spawarki, szlifierki

  • Dobra organizacja pracy

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie na stanowisku ślusarza, tokarza, narzędziowca lub mechanika

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

  • Umiejętność czytania i wykonywania rysunku technicznego

  • Znajomość programu AutoCad

 OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę

  • Dojazd do pracy zapewniony przez Pracodawcę

  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji – zdobycie uprawnień

  • Bogaty pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, świadczenia z ZFŚS

Lokalizacja

Wędkowy,

Pomorskie

Pomorskie, Wędkowy
ID: 911206852