2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Bogdanka
MR BOGDANKA SP Z OO
Dodane 29 kwietnia 2024

Ślusarz - Mechanik na powierzchni

Lokalizacja

Bogdanka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • naprawy, remonty maszyn i urządzeń w zakresie ślusarsko-mechanicznym,
  • kompletacja, montowanie maszyn i urządzeń,
  • oczyszczanie maszyn i urządzeń z pozostałości urobku węglowego,
  • kontrola maszyn i urządzeń po zakończonym remoncie,
  • transport materiałów i urządzeń środkami transportu bliskiego w zakresie posiadanych uprawnień UDT,
  • posługiwanie się elektronarzędziami, obsługa stacjonarnych szlifierek dwutarczowych,
  • obsługa wiertarki promieniowej, stołowej, prasy hydraulicznej, piły taśmowej, prasy krawędziowej,
  • obsługa palnika acetylenowo-tlenowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: minimum zawodowe – w specjalności mechanicznej,
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • wysoka dyscyplina pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT,
  • umiejętność obsługi maszyn obróbki skrawaniem ( obsługa konwencjonalna),
  • uprawnienia spawacza metodą MAG 135 lub 311,
  • odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premia motywacyjna do wynagrodzenia,
  • świadczenia świąteczne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną dofinansowaną przez Pracodawcę,
  • dofinansowania do wczasów pod gruszą,
  • Pracowniczy Program Emerytalny dofinansowany przez Pracodawcę (PPE),
  • nagrodę jubileuszową,
  • Karty żywieniowe,
  • Program Poleceń.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bogdanka,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Bogdanka
ID: 911864869