2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Ciele
Dodane 29 kwietnia 2024

Ślusarz - Monter

Lokalizacja

Ciele

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BOHAMET - ARMATURA jest producentem różnorodnej armatury przemysłowej.

Produkcję armatury żeliwnej przemysłowej, kształtek żeliwnych z żeliwa szarego i sferoidalnego do systemów wodno - kanalizacyjnych uruchomiono w 1990 roku. Zakład był prekursorem na rynku polskim w zakresie produkcji zasuw

z uszczelnieniem gumowym.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

ŚLUSARZ-MONTER

Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Ciele (pow. bydgoski)

Region: kujawsko-pomorskie

 Zadania:

- proste zadania monterskie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie,

- wykańczanie oprzyrządowań produkcyjnych, form, elementów po obróbce maszynowej,

- wygładzanie, polerowanie powierzchni i miejsc składania elementów po obróbce,,

- czynny udział w procesach przygotowania i obróbki detalu,

- obsługa podstawowych urządzeń typu wiertarka, szlifierka,

- nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami;

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarskim,

- mile widziane znajomość podstaw rysunku technicznego,

- odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań ,

- wysoka motywacja do pracy;

Oferujemy :

- pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- praca ma osobnym stanowisku lub w niewielkich zespołach,

- ubezpieczenie NNW

- pakiet medyczny ;

- system pracy dwuzmianowy,

- umowa o prace oparta o wynagrodzenie w systemie godzinowym lub akordowym,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- szkolenie w zakresie każdej wykonywanej czynności,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018

roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z

Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia

2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych

osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Ciele,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciele
ID: 703343118