2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Chorzów
Dodane 28 kwietnia 2024

Ślusarz / Monter / Instalator

Wynagrodzenie

5 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy niedużą firmą o rodzinnym charakterze. Działamy na rynku od ponad 20 lat stale zwiększając skład osobowy firmy a także zakres oferowanych usług.

Zajmujemy się szeroko pojętą technika pompową – branża komunalna i przemysłowa:

·       Pompy wodne

·       Pompy ściekowe

·       Zestawy hydroforowe

·       Układy sterowania

·       Instalacje towarzyszące

Kogo szukamy?

Posiadamy już zgrany zespół w zakresie elektryki, automatyki, mechaniki oraz spawania.

Aby wzmocnić nasze działania na rynku poszukujemy:

 pracownika pokroju ŚLUSARZA / INSTALATORA / MONTERA

Jakie będą Twoje obowiązki:

Każde dostarczone urządzenie do naszego klienta musi zostać prawidłowo zamontowane na stanowisku pracy i zostać podłączone po linii elektrycznej, automatycznej i wodnej za pomocą rurociągów. Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in.:

·       montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych w budynkach przemysłowych oraz komercyjnych według projektu (pracujemy na PP, PE, stal nierdzewna)

·       wykonywanie prac ślusarskich, m.in. cięcie, obróbka mechaniczna

·       współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnej i terminowej realizacji projektów,

·       udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych,

·       montaż i serwis układów pompowych (wymiana armatury zwrotnej, odcinającej)

·       wykonywanie przeglądów gwarancyjnych naszych urządzeń.

 Jakie mamy wymagania:

 ·       wykształcenie zawodowe, techniczne,

·       dyspozycyjność i motywacja do pracy,

·       umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ślusarskimi,

·       umiejętność pracy w zespole,

·       dokładność,

·       sumienność,

·       zdolności manualne,

·       samodzielne wykonywanie prac instalacyjnych, mechanicznych,

·       prawo jazdy kat. B.

 Mile widziane:

 ·       rozumienie systemów wodno-kanalizacyjnych, w tym znajomość rur, kształtek, armatury i urządzeń

·       umiejętność czytania planów i rysunków

 Zapewniamy:

 ·       pełny, stopniowy proces wdrożenia w technikę pompową ,

·       odpowiednie kursy wykorzystywanych u nas technologii montażu, w zależności od potrzeb,

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       pracę w trybie jednozmianowym (praca w systemie poniedziałek-piątek, 8-16, nie pracujemy w weekendy),

·       szkolenia branżowe.

Proszę wysłać CV w wiadomości na OLX, odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 894836314