2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jelcz-Laskowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Ślusarz/Monter Konstrukcji

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma HALE NAMIOTOWE sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Godziny pracy: 07:00-15:00 , okresowo dwie zmiany 6-14, 14-22

OBOWIĄZKI:

  • montaż konstrukcji  stalowych, aluminiowych oraz aluminiowo -stalowych zgodnie z dokumentacja techniczna i wytycznymi nadzoru;

  • wykonywanie typowych prac ślusarskich : gratowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie itp…;

  • przestrzeganie kolejności oraz warunków montażu elementów konstrukcji;

  • prawidłowa obsługa, czyszczenie i konserwacja narzędzi i urządzeń  wykorzystywanych  przy produkcji;

  • kontrola jakości wykonanych detali: wykonywanie pomiarów produkowanych części.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe;

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie; docelowo możliwa umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • pakiet ubezpieczeń.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 909706823