2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Stalowa Wola
Dodane 02 maja 2024

Ślusarz/monter konstrukcji stalowych - spawacz

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma SERON szuka osoby na stanowisko: Ślusarz-spawacz

Zadania:- przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania, spawanie różnych elementów konstrukcyjnych maszyn.

Wymagania - umiejętności spawalnicze, posiadanie książeczki spawacza, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, dobra znajomość rysunku technicznego. CV prosimy przesłać na adres e-mail. Prosimy o zamieszczenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 877498646