2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Praga-Północ
Dodane 16 kwietnia 2024

Ślusarz monter obrabiarek do metalu

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania :

  • -Realizacja procesów montażowych nastawionych na terminową realizację zamówień,

  • -Montaż mechaniczny podzespołów obrabiarek CNC zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • -Dbałość o maszyny, narzędzia i sprzęt oraz porządek w miejscu pracy,

  • -Obsługa szlifierki na płasko.

Oczekujemy:

  • -Preferowane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,

  • -Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • -Dobre umiejętności manualne , dokładność w wykonywaniu powierzonych prac/zadań,

  • -Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia,

  • -Umiejętność korzystania wyposażenia pomiarowego i znajomość zasad pasowań mechanicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • - Wynagrodzenie zależne od umiejętności na poziomie 35-45 zł /h brutto,

  • - Prywatna opieka medyczna,

  • -Godziny pracy 7:00 - 15:15,

  • -Praca w 2-3 osobowych zespołach,

  • -Urlop w trakcie letniej przerwy technologicznej (lipiec/sierpień),

  • -Praca z nowoczesnym produktem -obrabiarki CNC,

  • -Dla najlepszych możliwość awansu do struktur serwisowych firmy.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ. Uprzejmie prosimy o zawarcie następującej zgody w dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez FOP AVIA S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”

Klauzula obowiązku informacyjnego

1.    Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. z siedzibą w Warszawie (03-768) przy ul. Siedleckiej 47, NIP: 113-18-80-976, REGON: 012846667, działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), zwanego dalej „RODO” informuje Panią/Pana, że jest Administratorem Pani/Pana danych osobowych.

2.    Administrator w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych.

3.    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienia do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 221 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana.

4.    Odbiorcami Pani/Pana dane osobowe będą:

·pracownicy biorący udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym;

·pracownicy działu kadr Administratora;

·podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora - na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych;

·serwisy internetowe za pośrednictwem, których Administrator publikuje ogłoszenia o pracę.

5.    Ma Pan/Pani prawo do:

·dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

·wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

·przenoszenia danych,

·cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,

·wniesienia skargi do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

7.    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane.

8.    Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FOP AVIA S.A. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 765957119