2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Włochy
Dodane 26 kwietnia 2024

Ślusarz Narzędziowy

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

do konserwacji i napraw form wtryskowych do termoplastów w tym gorącokanałowych

Mile widziani emeryci chcący " dorobić" ale także zatrudnienie na pełen etat.

Zakres zadań:

·        bieżące naprawy i konserwacje form wtryskowych

·        okresowe przeglądy form wtryskowych;

·  ·        udział w uruchamianiu form wtryskowych po wykonanych przeglądach okresowych oraz naprawach.

Wymagania:

·        Wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe.

·        Minimum 5 lat praktyki na podobnym stanowisku.

· ·        Umiejętności manualne do napraw form wtryskowych.

·       Znajomość rysunku technicznego w zakresie czytania dokumentacji konstrukcyjnej form wtryskowych.

Mile widziane:

·        Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych.

·        Umiejętności w ustawianiu parametrów procesu wtrysku dla obsługiwanych form.

Oferujemy:

·        pracę w firmie będącej liderem na rynku akcesoriów medycznej diagnostyki laboratoryjnej,

·        stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub część etatu - do uzgodnienia.

- praca od poniedziałku do piątku lub w uzgodnione dni

- dogodna lokalizacja - blisko pętli Okęcie

Profil firmy:

MEDLAB-PRODUCTS Sp. z o.o.

·        Renomowany producent i dystrybutor sprzętu laboratoryjno-medycznego, z 30 letnią tradycją, działający w kraju i zagranicą.

Osoby zainteresowane prosimy o

  • przesłanie swojego C.V. wraz z podaniem oczekiwań finansowych brutto i oczekiwanego wymiaru czasu pracy lub
  • osobiste dostarczenie C.V. do siedziby firmy lub
  • kontakt telefoniczny na numer 60*******66

Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych, w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r jest Medlab Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090), ul. Gałczyńskiego 8. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Medlab Products Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Medlab Products Sp. z o.o. także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu powinna Pani / Pan zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzulę zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medlab Products Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090), ul. Gałczyńskiego 8 na potrzeby realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 741843342