2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Skierniewice
Dodane 24 kwietnia 2024

Ślusarz Narzędziowy

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

VEKA to międzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowiska Ślusarz Narzędziowy.

Zadania:

  • Montaż i demontaż narzędzi produkcyjnych

  • Usuwanie skutków awarii: naprawa, konserwacja, regeneracja

  • Obsługa podstawowych maszyn i urządzeń warsztatowych (szlifierka, wiertarka)

  • Dokumentowanie przeprowadzonych konserwacji i napraw.

Wymagania:

  • Wykształcenie – zawodowe lub średnie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość ogólnych prac ślusarskich

  • Zdolności manualne, precyzja, dokładność

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i żurawia słupowego

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, chęć dalszej nauki

  • Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku

  • Dofinansowanie posiłków oraz ich dowóz na teren firmy 7 dni w tygodniu dla wszystkich trzech zmian

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 835768480