2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Włocławek
Oleg Agashkov
Dodane Dzisiaj o 14:03

Ślusarz Narzędziowy jest poszukiwany

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salamander Window & Door Systems S.A. szuka Ślusarza Narzędziowego

To oferujemy:

  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowych standardach pracy

  • szkolenia techniczne i zawodowe

  • przyjazną atmosferę pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wypłatę zawsze w terminie

  • możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia

  • dostęp do pożyczek z ZFŚS

  • świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia

  • kursy językowe

  • program rekomendacji pracowników

  • wyjścia integracyjne

  • ciągłą opiekę HR Business Partnera

  • elastyczny czas pracy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min.  zawodowe (mile widziane średnie techniczne)

  • doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz / ślusarz narzędziowy – miłe widziane

  • doświadczenie w obszarze pracy z zakresu obróbki skrawaniem– miłe widziane

  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)

  • zdolności manualne

  • znajomość zasad sporządzania i umiejętność odczytywania rysunku technicznego

  • wyobraźnia przestrzenna

  • komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości produkcji poprzez zapewnienie dostępności narzędzi

  • korekta narzędzi

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 737911490