2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Częstochowa
  7. Obsługa produkcji - Ostatni Grosz
Dodane 02 maja 2024

Ślusarz narzędziowy LINEX

Lokalizacja

Częstochowa, Ostatni Grosz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma LINEX Sp. z o. o., która jest wiodącym na polskim i europejskim rynku producentem cięgien motoryzacyjnych, obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko: Ślusarz narzędziowy.

 Miejsce pracy: Częstochowa

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•       montaż-demontaż narzędzi

•       składanie, naprawa i regeneracja narzędzi, w tym form wtryskowych i wykrojników

•       czyszczenie i regeneracja narzędzi

•       pomiar i wykonywanie prostych elementów

•       okresowe przeglądy narzędzi

WYMAGANIA:

•       minimalne wykształcenie: zasadnicze zawodowe

•       doświadczenie na podobnym stanowisku w narzędziowni wykonującej formy i wykrojniki

•       znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny

•       obsługa frezarki i tokarki konwencjonalnej

OFERUJEMY:

•       pracę w rozwijającej się firmie z branży Automotive

•       zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

•       stabilne warunki zatrudnienia

•       atrakcyjne wynagrodzenie

•       możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji zawodowych

•       umowę o pracę po okresie próbnym

•       pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku

•       karty MultiSport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując na to stanowisko jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Linex  Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Rejtana 15 na potrzeby procesu rekrutacyjnego. W każdym momencie przysługuje Państwu jednak prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych z naszej bazy. Żądanie usunięcia danych przesłane na adres siedziby LINEX Sp z o.o. oznaczać będzie rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych. Zgłoszenie sprzeciwu wobec ich przetwarzania nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Ostatni Grosz
ID: 912614973