2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Otwock
Wiktoria Małek
Dodane 24 kwietnia 2024

Ślusarz narzędziowy * pon-pt * godz. 7-15 * 35-45zł/h brutto

Wynagrodzenie

35 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Znasz rysunek techniczny? Posiadasz doświadczenie w pracy ślusarza narzędziowego, w pracy przy formach wtryskowych? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Interesuje Cię realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji?

Świetnie! Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Aplikuj już teraz na stanowisko ślusarza narzędziowego i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie z branży kosmetycznej.

Miejsce pracy: Józefów (powiat Otwocki)

oferujemy

  • umowę o pracę- bezpośrednie zatrudnienie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym w godzinach 7-15,
  • stawkę godzinową w wysokości 35-45zł/h brutto,
  • atrakcyjne premie uznaniowe,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

zadania

  • wykonywanie przezbrojeń form wtryskowych i przygotowanie form do produkcji,
  • wykonywanie konserwacji i napraw narzędzi produkcyjnych,
  • uczestniczenie w procesie produkcji nowych narzędzi,

oczekujemy

  • znajomość budowy form wtryskowych,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi sprzętu pomiarowego,
  • wiedza z zakresu obróbki metali.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 909138363