2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Dodane 27 maja 2024

Ślusarz, Operator maszyn

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe STANMAR sp. z o.o. jest producentem elementów metalowych, specjalizującym się w produkcji mało- i średnioseryjnej.

Zatrudnimy pracowników na stanowisku Ślusarz.

Obowiązki:

  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi ślusarskich i pomiarowych,

  • Zaangażowanie oraz sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • Sprawność fizyczna i manualna,

  • Mile widziana umiejętność lutowania lub spawania "migomatem",

  • Mile widziane doświadczenie w obróbce metali.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym,

  • Wsparcie rozwoju zawodowego,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Współfinansowanie benefitów pozapłacowych.

Miejsce pracy: Radom / okolice Radomia

Prosimy o przesłanie CV na adres: biuro[małpa]stanmar.net.pl oraz podanie w tytule wiadomości: „Ślusarz”.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe STANMAR sp. z o.o. dla celów związanych z przeprowadzeniem rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 826919608