2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Dodane 22 maja 2024

Ślusarz / pracownik produkcji - z grupą inwalidzką

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Szanowni Państwo,

CNC ALFA to przedsiębiorstwo, które zajmuje się precyzyjną obróbką skrawaniem.

Nasza firma poszukuje ślusarza narzędziowego, który dołączy do naszego zespołu w fabryce.

Konieczne jest posiadanie grupy inwalidzkiej.

Jeśli chcesz być częścią zespołu, który tworzy wysokiej jakości produkty, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko!

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe jako ślusarz narzędziowy lub w podobnej roli.

  • Zdolności manualne

  • Zdolność do samodzielnego pracy oraz pracy w zespole.

  • Dokładność i dbałość o szczegóły.

  • Posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności i kwalifikującej się grupie inwalidzkiej.

Obowiązki:

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawności procesu produkcyjnego.

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Dobre warunki pracy

  • Praca na nowych urządzeniach

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę!

  • Dobre warunki płacowe

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 79*********92

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 916934588