2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Budziska
Dodane 11 kwietnia 2024

Ślusarz, ślusarz-monter

Lokalizacja

Budziska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach:

  • ślusarz

  • ślusarz-monter

INTECH ENERGO jest firmą, która oferuje szeroko rozumiane zaplecze techniczne do produkcji wypałek, części, elementów na gotowo dla branży przemysłowej

Twój zakres obowiązków

  • montaż i towarzyszącym temu cięcie, układanie, łączenie, szlifowanie, wkręcanie komponentów

  • demontowanie instalacji

  • przeprowadzanie prac serwisowych, naprawa usterek

  • tworzenie różnego rodzaju wyrobów, dorabianie, dopasowywanie i wymienianie uszkodzonych części z zastosowaniem wiercenia, rozwiercania, odkręcania śrub, cięcia, piłowania, skrobania, docierania, gięcia, szlifowania oraz sprawdzanie poprawności działania urządzeń po naprawie

  • przygotowywanie procesu obróbki skrawaniem

  • odczytywanie rysunków technicznych

  • kontrola jakości wykonywanych detali

  • szlifowanie

  • wiercenie otworów

  • czyszczenie oraz konserwacja maszyn, urządzeń i narzędzi ślusarskich

  • użytkowanie narzędzi zgodnie z wymogami racjonalnej eksploatacji narzędzi mechanicznych i urządzeń ślusarskich, takich m.in jak: wiertarki ręczne i stołowe, młotki, piłki, pilniki, skrobaki, gwintowniki, narzędzia treserskie, szlifierki

  • wykonywanie pozostałych poleceń przełożonych

Zakres prowadzonych przez nas usług jest podzielony na trzy wiodące obszary:

  • Usługi cięcia CNC blach w formie wypałek, formatek

  • Usługi obróbki mechanicznej gotowych detali, części

  • Usług remontowych na obiektach przemysłowych

Poznaj nas na stronie FB wpisując Intech-Energo Sp.J.

Nasza produkcja prowadzona jest w Budziskach koło Połańca.

Zadzwoń, zapytaj o więcej szczegółów

Zapraszamy :)

Lokalizacja

Budziska,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Budziska
ID: 910983517