2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Ślusarz - Spawacz

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

maszty.net sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji i montażu masztów oraz wież aluminiowych. Zatrudnimy na stanowisku: Ślusarz-Spawacz

Obowiązki:

  • przygotowanie do spawania elementów masztów i wież aluminiowych,

  • przygotowanie i spawanie elementów stalowych,

  • pomoc w obsłudze magazynu w tym kontrola ilości materiałów niezbędnych do produkcji, zgłaszanie zapotrzebowania oraz znakowanie materiałów.

Wymagania:

  • umiejętność spawania metodą MIG stal i aluminium

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi: spawarka, szlifierka, wiertarka, ukośnica, piła taśmowa, prasa hydrauliczna itp.,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność, dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,

  • utrzymanie w czystości stanowiska pracy.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilną i długoterminową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dobrą i koleżeńską atmosferę pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia spawalnicze MIG, TIG aluminium i/lub stal,

  • doświadczenie w pracy z systemem zakładowej kontroli produkcji w spawalnictwie/ produkcji,

  • prawo jazdy kat B

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Lisim Ogonie k. Bydgoszczy

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie aplikacji drogą mailową.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 717431042