2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jarocin
Dodane 24 kwietnia 2024

Ślusarz - spawacz

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Konstrukcje Stalowe JANO Sp. z o.o. w siedziba w Jarocinie przy ul. Św. Ducha 120

Zatrudni osoby na stanowisko – Ślusarz - spawacz

Miejsce pracy: Jarocin

Obowiązki:

  • wykonywanie konstrukcji stalowych profilowych

Wymagania:

  • uprawnienia i doświadczenie w spawaniu metodą MIG, MAG,– mile widziane,
  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku min. 2 lata
  • sprawność manualna,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w systemie jednozmianowym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwości podniesienia kwalifikacji,
  • praca całoroczna - bez postojów sezonowych.

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV z zdjęciem na adres mailowy.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Konstrukcje Stalowe Jano Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 726440093