2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Głogowo
Dodane 01 maja 2024

Ślusarz / Spawacz

Lokalizacja

Głogowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EKOCHEM SP. Z O.O. w Głogowie dynamicznie rozwijająca się firma prowadząca działalność gospodarczą na krajowym i międzynarodowym rynku tworzyw sztucznych od 1999 r.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Głogowo k. Torunia

Twój zakres obowiązków:

·         mechaniczna i ręczna obróbka metalu

·         przygotowanie elementów i powierzchni do spawania

·         spawanie i montaż konstrukcji stalowych

·         czytanie rysunku technicznego

Nasze wymagania:

·         doświadczenie w pracy przy produkcji konstrukcji stalowej

·         doświadczenie w spawaniu MIG-MAG

·         umiejętność trasowania i posługiwania się przyrządami pomiarowymi

·         umiejętność pracy narzędziami ślusarskimi, elektronarzędziami

·         znajomość rysunku technicznego

·         umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dyspozycyjność

·         gotowość do wyjazdów służbowych ( 1-2 razy w miesiącu jedno dwu dniowe)

To oferujemy:

·         zatrudnienie na umowę o pracę

·         praca w systemie jednozmianowym

·         pracę w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         podstawowe wynagrodzenie plus premie

·         pakiet benefitów

Lokalizacja

Głogowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Głogowo
ID: 902290066