2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Łaziska Górne
  6. Budowa / remonty - Brada
Dodane 20 kwietnia 2024

Ślusarz - spawacz

Wynagrodzenie

8 870 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łaziska Górne, Brada

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Mieszkanie za darmo, samochód służbowy, stała praca. Przygotujemy metalową konstrukcję i montujemy ją.

Obowiązki:

  • Spawanie metodą MIG 111, 131 elektrodom

  • Posługiwanie się elektronarzędziami przy montażu konstrukcji.

  • Budowa hal.

  • Montaż małych konstrukcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza lub montera konstrukcji stalowych.

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

  • Aktualne uprawnienia do spawania metodą MAG 131, 111-.

  • Mile widziane doświadczenie w malowaniu farbami epoksydowymi oraz poliuretanowymi.

  • Gotowość do wyjazdu za granicę.

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do rozwoju i uczestnictwa w dodatkowych kursach.

Śląskie

Śląskie, Łaziska Górne, Brada
ID: 913118334