2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Ząbkowice Śląskie
Dodane 02 kwietnia 2024

Ślusarz-spawacz MIG-MAG

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : ŚLUSARZ - SPAWACZ MIG-MAG

Miejsce pracy: FRANCJA/IZERNORE

Zakres obowiązków:

- spawanie części przemysłowej linii produkcyjnej metodą Mig-Mag

- składanie i sczepianie poszczególnych elementów konstrukcji

- wiercenie , cięcie i szlifowanie materiałów.

- obsługa spawarki i suwnicy

- prace według planów i rysunków technicznych pod nadzorem brygadzisty

WYMAGANIA :

- doświadczenie 5 letnie w spawaniu metodą 135-136

- umiejętność pracy na podstawie rysunku

- zaangażowanie i motywacja do pracy

- aktualne certyfikat spawalniczy mile widziane

- dbanie o bezpieczeństwo pracy - z uwzględnieniem używania specjalistycznej odzieży ochronnej

- mile widziane prawo jazdy

OFERUJEMY :

- pracę tymczasową na terenie Francji

- stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę + ubezpieczenie

- stawka godzinowa: 16.50 euro brutto za godzinę

- wymiar czasu pracy : podstawa 40 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy

- możliwość pracy w nadgodzinach i soboty

- koszt zakwaterowania opłaca firma

- opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7 przez cały okres trwania kontraktu

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

- długofalową współpracę

Lokalizacja

Ząbkowice Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie
ID: 908902819