2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Biedrzychowice
Dodane 01 maja 2024

Ślusarz/spawacz - od zaraz (również dla osób bez doświadczenia)

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biedrzychowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 Firma zajmująca się produkcją maszyn rolniczych.

Zatrudni osobę na stanowisko: ŚLUSARZ/SPAWACZ Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA

Miejsce pracy: BIEDRZYCHOWICE 96A, 48-250 GŁOGÓWEK

Opis stanowiska pracy:

  • Prace spawalnicze, sczepianie elementów stalowych

  • Proste prace ślusarskie (cięcie/szlifowanie/wiercenie)

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Motywacja do pracy

  • Dokładność, rzetelność sumienność

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku, jednak nie jest warunkiem koniecznym

  • Możliwość przyuczenia na powyższym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Pracę w rozwijającej się firmie w branży rolniczej

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Przyjazną atmosferę

Forma kontaktu: CV LUB TELEFONICZNIE POD NUMEREM TELEFONU: 669 333 666

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!!

Lokalizacja

Biedrzychowice,

Opolskie

Opolskie, Biedrzychowice
ID: 562695660