2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 03 maja 2024

Ślusarz-spawacz (Operator wypalarki gazowej)

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·         Obsługa urządzenia zgodnie z wymogami DTR

·         Praca na zleceniach w systemie ERP (SAP R3)

·         Raportowanie prac do bezpośredniego przełożonego

·         Dbanie o porządek na stanowisku pracy

·         Wykonywanie prac zgodnie z zasadami BHP

·         Obsługa suwnicy ; żurawi ; podnośników ; manipulatorów i urządzeń

transportu bliskiego

·         Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

·         Ważne uprawnienia na cięcie palnikiem tlenowym

·         Ważne uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego

·         Ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych

·         Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego również w wersji

amerykańskiej

·         Kurs obsługi wypalarek tlenowych Eckert

·         Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Mile widziane uprawnienia do obsługi żurawia, wózka widłowego, suwnic z

poziomu roboczego

Oferujemy:

·         Rozwój swoich kompetencji w zakresie spawania i montażu konstrukcji stalowych

·         Umowa o pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie

·         Nagrody roczne

·         Podwyżki roczne

·         Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

·         System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za rekrutacje

·         Szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych na koszt pracodawcy

·         Karta Multisport

·         Prywatna opieka medyczna

·         Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych stawkach

·         Bogaty pakiet socjalny ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)

·         Indywidualne lekcje j. angielskiego

·         Owocowe wtorki (darmowe owoce dla każdego pracownika)

·         Dofinansowanie do okularów

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 914690060