2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Działki Suskowolskie
Dodane 24 kwietnia 2024

Ślusarz-spawacz w firmie Tytan Technik w Pionkach

Lokalizacja

Działki Suskowolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Jesteśmy polską firmą z branży maszynowej, wytwarzającą produkty pod własną marką.

Zakres obowiązków Ślusarz-spawacz:

- praca związana jest z budową maszyn, urządzeń, form stalowych.

Wymagania Ślusarz-spawacz:

- bardzo dobra umiejętność spawania (MAG-135), preferowane uprawnienia spawalnicze

- bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

- umiejętność pracy w zespole oraz utrzymania porządku na stanowisku pracy

- rzetelność, pracowitość i uczciwość

- wysoka kultura osobista, w tym dbałość o powierzony sprzęt

- dobra organizacja czasu i samodyscyplina

- wykształcenie minimum zawodowe, preferowane wykształcenie średnie

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, spoinomierz itp.)

- umiejętność obsługi elektronarzędzi

- chęć do nauki i zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji

- mile widziane aktualne uprawnienia operatora suwnic i/lub wózka widłowego

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- niekorporacyjna atmosfera pracy w przedsiębiorstwie ze 100% polskim kapitałem

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania doświadczenia przy współpracy z najlepszymi specjalistami w branży, ciekawe i różnorodne zadania

- możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie sprzętu

- pracę w zintegrowanym systemie zarządzania Comarch XL

- przyjazną, partnerską atmosferę w pracy

- możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach

- pracę jednozmianową

- pracę w 100% polskiej firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego

- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników w pracy, wypłacane zawsze w terminie

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Informujemy, że Administratorem danych jest Tytan Technik z siedzibą w Działkach Suskowolskich 37A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą/Administratorem Danych.

Uwaga

Kontakt wstępny wyłącznie poprzez pocztę OLX

Proszę nie dzwonić

Lokalizacja

Działki Suskowolskie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Działki Suskowolskie
ID: 914198959