2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Syców
Dodane 05 kwietnia 2024

Ślusarz-Szlifierz

Lokalizacja

Syców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Pro Ascobloc sp. z o.o. jest wiodącym producentem mebli gastronomicznych i urządzeń ze stali nierdzewnej. Od 27 lat produkuje najwyższej jakości wyposażenie dla branży HoReCa.

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko: ślusarz-szlifierz

Twój zakres obowiązków

·         wykonywanie prac ślusarskich;

·         szlifowanie spoin, zgrzewów;

·         obsługa narzędzi szlifierskich (np. szlifierki kątowej);

·         sprawdzanie stanu technicznego przydzielonych narzędzi i oprzyrządowania;

Nasze wymagania

·         minimalne doświadczenia w pracach ślusarz - szlifierz;

·         umiejętność czytania rysunku technicznego (podstawy);

·         sumienność i zaangażowanie w pracę;

·         komunikatywność oraz chęć pracy w zespole;

·         gotowość do pracy zmianowej ( dwie zmiany);

To oferujemy

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

·         szkolenia wdrożeniowe oraz produktowe;

·         motywacyjny system wynagrodzeń;

·         bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;

·         międzynarodowe środowisko pracy;

·         nowoczesny park maszynowy;

·         dobrą atmosferę w pracy;

·         przyuczenie;

 Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 909438444