2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Szczepankowo
Rafał
Dodane 29 kwietnia 2024

Ślusarz / szlifierz - lekkie konstrukcje stalowe

Wynagrodzenie

40 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny, Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Opis stanowiska:

Ślusarz / Szlifierz

Miejsce pracy: Poznań ul. Strzyżowska

  • wsparcie w bieżącej produkcji lekkich konstrukcji

  • szlifowanie na gładko spawów

  • przygotowanie produktów do dalszej obróbki

  • kontrola jakości przed malowaniem

  • wsparcie bieżącej produkcji

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obróbce stali

  • umiejętność czytania prostych rysunków technicznych

  • chęć nauki i zdobycia doświadczenia

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami

Oferujemy:

wynagrodzenie od 30 zł/h na rękę w zależności od doświadczenia

  • kontrakt b2b (uwzględniający płatny urlop)

  • praca jednozmianowa w godzinach 6 - 14 lub 7 - 15 z możliwością nadgodzin, pracujących sobót dla chętnych zarobić więcej

  • pracę w przyjaznej atmosferze małej rodzinnej firmy

  • rozliczenia tygodniowe lub miesięczne

O nas:

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz montażem designerskich konstrukcji metalowych, samodzielnych lub w połączeniach ze szkłem.

W zakresie naszej działalności znajdują się następujące rodzaje konstrukcji w tym:

- ścianki metalowo szklane

- drzwi metalowo-szklane, rozwierane, przesuwne lub wahadłowe (pivot)

- inne konstrukcje indywidualne, oferując różnorodność form, kształtów oraz materiałów

www.metallab.pl

Proszę o przesłanie CV przez formularz wiadomości OLX

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 913697261