2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Paulina Cicha
Dodane 26 kwietnia 2024

Ślusarz - Tokarz

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Ślusarz - Tokarz

Profil

  • umiejętność wykonywania prac tokarskich
  • znajomość obsługi maszyn obróbczych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • min, rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana umiejętność frezowania

Dodatkowe atuty, lub gotowość do zdobycia kwalifikacji w zakresie:

  • uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (wózek widłowy, podesty przejezdne, suwnice)
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobrej sprawności fizycznej
  • prawo jazdy kat. B

Zadania

  • odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem
  • obsługa tokarki konwencjonalnej
  • dokumentowanie wykonanej pracy
  • kontrola jakości wytworzonych produktów

Oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej firmie z branży chemicznej na Dolnym Śląsku (dofinansowane kursy zawodowe, możliwość dofinansowania studiów)
  • dofinansowanie kart Multisport
  • boisko i siłownia na terenie zakładu
  • świadczenia socjalne

LabMatic realizuje kompleksowe usługi z zakresu utrzymania ruchu, polegające na konserwacjach, modernizacjach, przeglądach, naprawach, remontach i prewencji w zakresie działalności diagnostyczno-pomiarowej. Podstawowym zadaniem Spółki jest zapewnienie sprawnego działania aparatów, instalacji i urządzeń w ramach wszystkich branż technicznych na rzecz spółek Grupy PCC.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 778488751