2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Brodnica
Dodane 09 kwietnia 2024

Ślusarz w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Vorwerk Autotec Polska Sp. z.o.o. jest globalną firmą, będącą liderem w branży Automotive w Polsce. Firma założona w 1989 roku jest jednym z przedsiębiorstw należących do grupy Vorwerk & Sohn Group z Wuppertal w Niemczech. Firma Vorwerk jest producentem i eksporterem wysokiej jakości część gumowo – metalowych do zespołów jezdnych, modułów uszczelniających i tłumiących drgania dla producentów samochodów Original Equipmant Manufacturer (BMW, VW, AUDI, DAIMLER, GENERAL MOTORS) oraz ich poddostawców na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Brodnica

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Prowadzenie bieżących i zaplanowanych prac naprawczych, konserwacyjnych maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Bieżące utrzymanie i regeneracja narzędzi (napawanie, szlify, pasowanie)

  • Przygotowywanie form wtryskowych do procesu produkcyjnego,

Wymagania:

  • Wykształcenia min. zawodowe,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Dbałość o powierzone narzędzia, samodzielność, dokładność

    i systematyczność,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym,

  • Uprawnienia na wózki widłowe i żurawie/suwnice - mile widziane.

Oferujemy

  • DARMOWY DOJAZD DO PRACY  (więcej informacji http: //vorwerk-autotec.pl/siec-transportu),

  • Pracę w stabilnej Firmie,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności + premia,

  • Podniesienie kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Możliwość awansu,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Kartę MultiSport,

  • Ciepły posiłek w firmowej kantynie za symboliczną odpłatnością.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Jeśli chcesz brać udział w procesie rekrutacji zamieść w nadsyłanych dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vorwerk Autotec spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie szerszym aniżeli jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Jednocześnie jestem poinformowany/poinformowana, że ww. zgody może zostać cofnięta przeze mnie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.’’

    Ponadto Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia:

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Vorwerk Autotec Polska ul. Podgórna 100, 87-300 Brodnica, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że:

    1.Administratorem Twoich danych osobowych jest: Vorwerk Autotec Polska Sp. z o. o. Brodnica, Podgórna 100.

    2.Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: iodo(at)vorwerk-automotive.pl

    3.Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

    4.Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od daty przekazania nam danych.

    5.Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

    6. Wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do jej przyjęcia i rozpatrzenia (zgoda nr 1 poniżej).

    7.Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych rekrutacjach (zgoda nr 2 poniżej) nie jest obowiązkowe, jeżeli jej nie wyrazisz, nie będziemy przetwarzać Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    8.Twoje dane będą w procesie rekrutacji przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.”

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 910600799